Happy Holidays! - Happy Translations!
Thread poster: Klementina Shahini
Klementina Shahini
Klementina Shahini
United States
Local time: 02:05
Member (2009)
English to Albanian
+ ...
Jan 2, 2015

Të dashur kolegë,

Ju uroj nga zemra për një vit të ri të mbushur me paqe, dashuri, shëndet,bekime dhe sa më shumë punë.

Gëzuar 2015!

Gjatë 2014 pata mundësi të takoja dhe të njihja shumë njerëz të cilët kanë ndikuar në formimin e asaj që unë jam sot. Kam njohur personalisht shumë përkthyes dhe interpretues që jetojnë në vende të ndryshme të botës, antarë dhe jo antarë të ProZ.com. Eksperienca dhe historitë që ata kanë
... See more
Të dashur kolegë,

Ju uroj nga zemra për një vit të ri të mbushur me paqe, dashuri, shëndet,bekime dhe sa më shumë punë.

Gëzuar 2015!

Gjatë 2014 pata mundësi të takoja dhe të njihja shumë njerëz të cilët kanë ndikuar në formimin e asaj që unë jam sot. Kam njohur personalisht shumë përkthyes dhe interpretues që jetojnë në vende të ndryshme të botës, antarë dhe jo antarë të ProZ.com. Eksperienca dhe historitë që ata kanë ndarë me mua kanë qenë një bekim dhe dhuratë e vyer e 2014. Jam e sigurtë se kjo ka ndodhur dhe me ju.

Uroj që 2015 të jetë një vit tjetër i suksesshëm, i begatë, me shëndet e paqe dhe me sa më shumë punë për gjithsecilin nga ju. Uroj që 2015 të jetë viti më i mirë dhe më i gëzueshmi për ju dhe familjet tuaja.

Urime dhe suksese të dashur kolegë dhe miq!

Gëzim - Paqe - Dashuri - Bekime!

Përkthime të mbara dhe të begata!

Klemi
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Happy Holidays! - Happy Translations!






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »