הפניות בתוך מסמך וורד מוצגות הפוך בעברית טראדוס 2014
Thread poster: Yiftah Hellerman-Carmel
Yiftah Hellerman-Carmel
Yiftah Hellerman-Carmel  Identity Verified
Germany
Local time: 13:58
Member (2005)
German to Hebrew
+ ...
Mar 16, 2015

שלום לכולם,
לא מזמן סיימתי לתרגום מסמך וורד גדול בסטודיו 2014. בהמרה חזרה למסמך וורד העיצוב נראה טוב מאוד, מלבד ההפניות הפנימיות. שם הטקסט מוצג הפוך בתוך עצמו, כלומר משמאל לימין (המילים ממוקמות נכון בעמוד, אבל בתוך הביטוי עצמו הסדר הפוך). ראיתי שאפשר לתקן זאת ידנית, אבל אני חושש שאז זה מוחק את ההפנייה ומשאיר את זה כטקסט רגיל. האם למישהו יש מושג כיצד פותרים את הבעיה?

תודה רבה!

Shai Navé
Shai Navé  Identity Verified
Israel
Local time: 14:58
English to Hebrew
+ ...
באג בסטודיו Mar 16, 2015

זאת בעיה שקיימת בסטודיו, אם כי לא תמיד. דרושה חקירה קצת יותר מעמיקה בנושא כדי לרדת לשורש הבעיה.
אם מדובר בהיפר־קישור -- הדרך כי פשוטה לתקן את הטקסט המוצג היא על־ידי עריכת ההיפר־קישור (לחיצה ימנית על ההיפר־קישור > ערוך היפר־קישור) והוספת רווח בסוף השדה 'טקסט להצגה'. זה די מסורבל כי לעתים צריך אחר כך לערוך שוב את ההיפר־קישור כדי להסיר את הרווח, אבל כנראה שזאת השיטה הכי יעילה בשלב זה.

מומלץ לנסות קודם עם היפר־קישור אחד כדי לוודא שזה אכן עובד.

Yiftah Hellerman-Carmel
Yiftah Hellerman-Carmel  Identity Verified
Germany
Local time: 13:58
Member (2005)
German to Hebrew
+ ...
TOPIC STARTER
תודה שי Mar 16, 2015

אני מתנצל על הבורות, אבל אינני יודע בדיוק אם אלה היפר-קישורים. אני יודע שליד כל מונח כזה יש סימן שנראה כמו אות אַיי גדולה

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

הפניות בתוך מסמך וורד מוצגות הפוך בעברית טראדוס 2014

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »