ترجمه در ایران ما
Thread poster: kaveh Azami
kaveh Azami
kaveh Azami
Iran
Local time: 15:26
Arabic to Persian (Farsi)
+ ...
May 19, 2013

به نام خداوند جان و خرد کزین بر تر اندیشه بر نگذرد
جای زبان فرسی را در این مجموعه ی بزرگ تقریباً خالی دیدم آمدم تا مطالب خوبی را برای همکاران مترجم بگذارم ترجمه در ایران عزیزم دیر پای است اما من تنها مرادم از انتخاب این عنوان بیان تاریخچه ی ترجمه به فارسی نیست بلکه می خواهم آچه را مهم به نظرم می رسد در آن بیان کنم
امیدوارم آنچه می نویسم برای خودم و بقیه ی دوستان مترجم فایده داشته باشد.

Ehsan Alipour
Ehsan Alipour  Identity Verified
Local time: 12:56
Member (2012)
English to Persian (Farsi)
+ ...
SITE LOCALIZER
ادامه... Jun 30, 2013

مشتاق بودم ادامه صحبت هایتان را بخوانم، ولی متاسفانه ادامه ندادید.

kaveh Azami
kaveh Azami
Iran
Local time: 15:26
Arabic to Persian (Farsi)
+ ...
TOPIC STARTER
ترجمه در ایران ما Jun 30, 2013

با سلام به شما دوست عزیز که به موضوع اظهار علاقه فرمودید، متأسفانه گرفتاری باعث شد نتوانم این موضوع بسیار مهم را ادامه دهم امّا انشاءالله این کار را خواهم کرد، البته گرفتاری بنده نیز خود با ترجمه آمیخته بود چرا که به دلیل مشکلات اقتصادی مجبور بودم کار ترجمه ی تجاری بیشتری انجام دهم، و از چیزی که عاشق آنم تا حدودی دور شوم، امّا در دنیای حرفه ای امروز باید بتوان سر پا ایستاد. به هر حال به این بحث داغ و مهم خوش آمدید ، اگر من نتوانستم شما دیدگاههایتان را بنویسید بسیار جای فایده خواهد بود . با تشکر

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Mahmoud Akbari[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

ترجمه در ایران ما

Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »