Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7] >
Powwow: Poznań - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Poznań - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 22:06
English to Polish
skoro będziesz w Warszawie, Mar 23, 2006

to zgłoś od razu jakiś counter-powwow,
nie będę musiała się zrywać bladym świtem


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Weryfikacja Mar 24, 2006

Uwaga wszyscy, którzy chcieliby zweryfikować swoją prozową identity: na pałłał należy przynieść dokument tożsamości ze zdjęciem i okazać go niżej podpisanej. Oferta ważna tylko do godziny 19-tej, czyli odjazdu pociągu

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 23:06
German to Polish
+ ...
do kitu Mar 26, 2006

jak sie zapisuje wczesnie na pallal, to kulki z siana wychodza... ja sie tak nie bawie.... buuuuuuuuuuuuuuu

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 23:06
German to Polish
+ ...
jak bylo fajnie... Mar 26, 2006

....to dajcie zdjatka, jak bylo inaczej - tez zdjatka poprosze...

 
SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
German to Polish
+ ...
Nananana, ale było fajnie!! Mar 26, 2006

A kto nie był ten trąba!! Zastanawia mię tylko, dlczegóż Warszawa taką plamę dała. U nas pojawiła się tylko jedna Warszawianka i to taka społowizowana. No nie rozumiem tego, takie duże miasto, a Wam się do pociągu nie udało wcisnąć?

 
Jakub Szacki
Jakub Szacki  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
Member (2004)
English to Polish
+ ...
ubolewam, Mar 26, 2006

że nie udało mi się dotrzeć do Poznania. Ale poznaniacy też nie stawiają się tłumnie na warszawskich spotkaniach, Mr. Stanisław...

 
SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
German to Polish
+ ...
Hmmmm... Mar 26, 2006

Z Poznania zazwyczaj nie dociera jedna osoba, ze stolicy nie dotało ich troszku więcej... Tak więc i ja mam powod by ubolewać... A powiem tak: towarzystwo wyborowe, tematy pasjonujące, atmosfera ogólnej wesłości i jedzenie pyszne (do wyboru łagodne lub wytrawiające żeliwne półmiski swą ostrą esensją smakową). Fajnie było!!

 
Jaroslaw Michalak
Jaroslaw Michalak  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
Member (2004)
English to Polish
SITE LOCALIZER
Uprasza się bez animozji... Mar 26, 2006

Bardzo dziękuję wszystkim obecnym, i za przybycie i za miłą atmosferę! Ci, którzy przybyć nie mogli, na pewno dołożą starań następnym razem

 
Jakub Szacki
Jakub Szacki  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Przecież żadnych animozji nie ma... Mar 26, 2006

a w ogóle to urodziłem się w Kaliszu, więc bliżej mi do Poznania niż do Warszawy

 
Maria Schneider
Maria Schneider  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
Member (2004)
French to Polish
+ ...
miły wieczór... Mar 26, 2006

Dzięki serdeczne dla Jaberrwocka za tak sprawną organizację, wszyskim prozjanom za miła atmosferę, Paulinie@company za boską herbatę oby ten powow dał mi siłę na bankowość portugalską .....

 
GingerR
GingerR  Identity Verified
Local time: 23:06
English to Polish
+ ...
krótko... Mar 26, 2006

(bo mocno spóźniona), ale bez żadnych animozji starałam się godnie reprezentować miasto moje rodzinne i moją nową małą ojczyznę też!.
Co tu gadać, jak zwykle fajnie spotkać się w realu.


 
SATRO
SATRO  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
German to Polish
+ ...
Przepraszam za animozyje... Mar 26, 2006

Napisałem tak, bo powwow był naprawdę udany, ale było mi naprawdę żal, że nie mogłem spotkać się z dobrymi znajomymi z Warszawy, Łodzi, Dortmundu i innych miast. Tak samo żałuję, że nie mogłem po raz kolejny poznać kilku znamienitych koleżanek i kolegów, którzy swój przyjazd zapowiedzieli... Nie było w tym żadej zgryźliwości (może troszkę kąśliwości). Dziękuję wszystkim za miły wieczór i liczę na kolejne...

 
Szymon Metkowski
Szymon Metkowski  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
German to Polish
+ ...
to ja też Mar 26, 2006

podziękuję. Bardzo przyjemnie było się z Wami spotkać. Żałowałem że musiałem wyjść już przed ósmą.... do następnego razu!

 
Mariusz Stepien
Mariusz Stepien  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
English to Polish
+ ...
dzieki Mar 26, 2006

bylem tylko pare h, ale bylo calkiem przyjemnie ciesze sie ze lokal sie podobal i potrawy smakowaly, zwlaszcza skwierczaca salata do nastepnego spotkania w poznania :]

 
Paulina Liedtke
Paulina Liedtke  Identity Verified
Poland
Local time: 23:06
Polish to English
+ ...
wlasnie, do nastepnego Mar 26, 2006

oby rownie udanego. pozdrufki dla kociakow po Jabberwocku i wszystkich innych, dla Ronina tez, a jakze! i abysmy

 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Poznań - Poland






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »