Pages in topic:   < [1 2 3 4 5] >
Powwow: Toruń - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Toruń - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Paulina Liedtke
Paulina Liedtke  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
Polish to English
+ ...
dzieki! Jun 12, 2006

to wspanialy pomysl, zeby organizowac powwowy w Toruniu. latwe dojazdy, piekna starowka, przyjemne lokale... mysle, ze powwowy juz zawsze powinny byc w Piernikowie, to bardzo wygodne ;]
P.S. - ale ja ciagle nie mam ptaszka! czy jak to sie tam oficjalnie nazywa... fajfusik?... (verified id mam na mysli)


 
Jaroslaw Michalak
Jaroslaw Michalak  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
Member (2004)
English to Polish
SITE LOCALIZER
Powwow świetny, Toruń piękny! Jun 12, 2006

Serdecznie dziękujemy Eli za gościnność i organizację spotkania w tak nastrojowym miejscu! Uczestnicy również dopisali, rozmowy były bardzo ciekawe... To gdzie następny powwow?

Paulina: ja tam widzę twojego fajfusika


 
Paulina Liedtke
Paulina Liedtke  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
Polish to English
+ ...
dzieki noch mal:) Jun 12, 2006

tym razem za ptaszka wlasnie

 
Arkadiusz Jasinski
Arkadiusz Jasinski  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
Niech żyją słoneczniki :) Jun 12, 2006

Pani Elu, chyle czoło bo fajny byl Powwow. Grupa byla swietna, full radochy. Pozdrawiam wszystkich. Nie wiem czy mam ptaszka-fistaszka, ale tez byl chcial byc verified .

 
Arkadiusz Jasinski
Arkadiusz Jasinski  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
Hurra, ptaszek !!! Jun 12, 2006

No to juz sie czuje dowartosciowany. Dziekuje

 
Roman Kozierkiewicz
Roman Kozierkiewicz  Identity Verified
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
Roman Kozierkiewicz Jun 12, 2006

Pani Eli i wszystkim pozostałym uczestnikom dziękuję za ciepłe przjęcie "słownikowego mola"

 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
Taki świetny zestaw... Jun 12, 2006

Drodzy obecni wczoraj Pałłałowicze, cieszę się, że macie miłe wspomnienia z Torunia. Nasze rozmowy były jedyne w swoim rodzaju - Daniele, dzięki za znakomity wykład! Joasia vel. Ginger zapełniając przerwę w wykładzie Daniele reklamą szklanek rozbawiła nas do łez. Drugi koniec stołu toczył poważne dyskusje, czyli dla każdego było coś miłego. Cieszę się, że mialam okazję spotkać Pana Kozierkiewicza, czyli nestora "moli słownikowych" oraz wszystkich tych, których jesz... See more
Drodzy obecni wczoraj Pałłałowicze, cieszę się, że macie miłe wspomnienia z Torunia. Nasze rozmowy były jedyne w swoim rodzaju - Daniele, dzięki za znakomity wykład! Joasia vel. Ginger zapełniając przerwę w wykładzie Daniele reklamą szklanek rozbawiła nas do łez. Drugi koniec stołu toczył poważne dyskusje, czyli dla każdego było coś miłego. Cieszę się, że mialam okazję spotkać Pana Kozierkiewicza, czyli nestora "moli słownikowych" oraz wszystkich tych, których jeszcze osobiście nie znałam. To Wasza zasługa, że Pałłał był wielce udany. A może trochę pomogła magia Torunia?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Elżbieta
Collapse


 
Joanna Kwiatowska
Joanna Kwiatowska  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
Polish to English
+ ...
i lokal byl na prawde z charakterem Jun 12, 2006

Ja rowniez dziekuje wszystkim za rozmowy, organizatorce Eli; dzieki Panu Romanowi dotarlismy bezpiecznie do Torunia i z powrotem do Warszawy. (Nie zeby mialo byc inaczej.)

 
Monika Rozwarzewska
Monika Rozwarzewska  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 08:24
Member (2006)
English to Polish
+ ...
przepraszam, ze dopiero dzisiaj Jun 13, 2006

kresle te kilka slow podzielowan za spotkanie, ale wczorajszy caly dzien spalam - w sumie wyliczylam, ze podroz powrotna z Rygi przez Ziebice, Poznan, Torun, Poznan, Wroclaw do Opola zajela mi 44 godziny. Ale ogromnie sie ciesze, ze sie zmobilizowalam, by sie z Wami spotkac - popieram tez pomysl Pauliny, zeby w Toruniu czesciej!!!

 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
zdjęcia, zdjęcia... Jun 16, 2006

Tygru, dziękujemy za zdjęcia i prosimy o jeszcze Pięknie uchwyciłaś "ogródkowy" klimat naszego spotkania! Gdyby także inne osoby, które robiły zdjęcia zamieściły je tutaj, byłoby super.

Elżbieta


 
Arkadiusz Jasinski
Arkadiusz Jasinski  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
Zdjęcia Jun 16, 2006

Witam wszystkich, może ktoś mi podpowiedzieć, gdzie te piekne zdjęcia możan podejrzeć i jak umieścić własne. Dziękuję za pomoc.

 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
Dalej zdjęcia Jun 16, 2006

Do Arkadiusza: hmmm... aby zdjęcia obejrzeć, należy kliknąć "Past POWWOWS/Reports" na górze tej strony. W wykazie będzie Toruń, po prawej stronie ikona pliku, jak klikniesz na nią, zobaczysz zdjęcia. Aby dodać zdjęcia, wystarczy na tej stronie ze zdjęciami kliknąć "File Powwow Report" i dalej już wszystko jest wyjaśnione.
Powodzenia i czekamy

E.


 
Monika Rozwarzewska
Monika Rozwarzewska  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 08:24
Member (2006)
English to Polish
+ ...
ciemność widzę Jun 17, 2006

Otóż ja zamiast zdjęć widzę czarne prostokąty, a gdy na nie klikam, odzywa mi się strona, że "not found". Czemu?

 
Mariusz Stepien
Mariusz Stepien  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
ciemność widzę Jun 17, 2006

i ja tak samo.

 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 09:24
English to Polish
+ ...
zdjęcia są... Jun 17, 2006

Może akurat Yurij "uploadował" swoje w tym czasie? Bo teraz są zarówno zdjęcia Tygru, jak i Yurija...

 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Toruń - Poland






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »