O şansă interesantă
Thread poster: Delia Georgescu
Delia Georgescu
Delia Georgescu  Identity Verified
Romania
Local time: 08:02
English to Romanian
+ ...
Jan 14, 2011

Am primit pe mail anunţul următor şi mi s-a părut interesant. Eu nu pot profita de ce scrie, dar mă gândesc că poate unul dintre voi va reuşi, caz în care îl/o rog să ne povestească această experienţă incredibilă. Mult succes! Pare că mai sunt doar 5 ore ...

P.S. În cazul în care încalc vreo regulă a site-ului, rog moderatorii să şteargă mesajul meu.

"'EF Education First' invita persoanele interesate sa se inscrie in concurs si sa obtina astfel
... See more
Am primit pe mail anunţul următor şi mi s-a părut interesant. Eu nu pot profita de ce scrie, dar mă gândesc că poate unul dintre voi va reuşi, caz în care îl/o rog să ne povestească această experienţă incredibilă. Mult succes! Pare că mai sunt doar 5 ore ...

P.S. În cazul în care încalc vreo regulă a site-ului, rog moderatorii să şteargă mesajul meu.

"'EF Education First' invita persoanele interesate sa se inscrie in concurs si sa obtina astfel sansa de a castiga un stagiu de practica de trei luni, pe trei continente diferite. Participantii trebuie sa-si posteze CV-ul si sa aleaga o profesie, oriunde pe glob. Pot apoi sa inregistreze un videoclip, in limba engleza sau in limba materna, pe care sa-l impartaseasca cu prietenii, familia si colegii pentru a-l vota. Toate videoclipurile trebuie sa raspunda la intrebarea: "Cum iti va influenta acest stagiu viitorul?" si sa aiba o durata maxima de trei minute.
Data limita pentru inscriere este: 15 ianuarie 2011
Mai multe informatii: http://www.ef.com/globalintern"
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


O şansă interesantă






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »