Upcoming powwow in Arad, Romania
Thread poster: Olga Cuzmanov
Olga Cuzmanov
Olga Cuzmanov  Identity Verified
United States
Local time: 14:51
Member (2013)
English to Romanian
+ ...
Sep 26, 2013

Dragi colegi,
Am publicat următorul anunț pe forumul Powwow proz.com/powwow/4898 cu speranța să vă cunosc și să schimbăm impresii și experiențe din viața de ProZian.

”4:00pm Oct 10, 2013
Primul ProZ Powwow la Arad
Dragi colegi, o sa fiu in Arad în perioada 7-17 octombrie și mi-ar face plăcere să vă întîlnesc și să petrecem cîteva ore împr
... See more
Dragi colegi,
Am publicat următorul anunț pe forumul Powwow proz.com/powwow/4898 cu speranța să vă cunosc și să schimbăm impresii și experiențe din viața de ProZian.

”4:00pm Oct 10, 2013
Primul ProZ Powwow la Arad
Dragi colegi, o sa fiu in Arad în perioada 7-17 octombrie și mi-ar face plăcere să vă întîlnesc și să petrecem cîteva ore împreună. Am propus ziua de Joi (10 octombrie) la ora 16. Nu am propus un loc anume pentru că am nevoie de ajutorul vostru ca să alegem ceva adecvat. Vă rog să faceți propuneri cînd răspundeți la invitație.”

Dacă locuiți în Arad sau vă aflați în zonă și sînteți interesate/interesați sper să ne vedem în octombrie,
Olga

[Edited at 2013-09-26 05:47 GMT]
Collapse


 
Daniel Grigoras
Daniel Grigoras  Identity Verified
Romania
Romanian to English
+ ...
Bravo Olga! Sep 26, 2013

Sper să reușesc să iau parte la acest powwow, mai ales având în vedere că locuiesc în Timișoara.

Daniel

[Edited at 2013-09-26 09:07 GMT]


 
Maria Macovei
Maria Macovei  Identity Verified
Romania
Local time: 23:51
English to Romanian
+ ...
Participare Sep 26, 2013

Sunt interesata sa particip la acest eveniment, chiar daca nu locuiesc in/in apropierea Arad-ului. Astept mai multe detalii de indata ce s-au stabilit.

O zi frumoasa si insorita ca la Constanta!


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Upcoming powwow in Arad, Romania






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »