Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >
Новий податковий кодекс України
Thread poster: Elena Kapustina
Ksenia ILINSKA
Ksenia ILINSKA  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
Member (2007)
English to Russian
+ ...
Из старого Dec 24, 2011

Я ошиблась, это называется "платежное поручение"

Вот оставались на счету неизвестно как долго зававлявшиеся доллары, я попросила их продать

... See more
Я ошиблась, это называется "платежное поручение"

Вот оставались на счету неизвестно как долго зававлявшиеся доллары, я попросила их продать


На гривневый счет упали деньги, и это обозвали чистым доходом именно за период, когда они появились на гривневом счету




Плохо видно, но там, где отмечено красным, написано "Назначение платежа - чистый доход от предпринимательской деятельности за вторую половину декабря 2009 г."

[Редактировалось 2011-12-24 23:49 GMT]

[Редактировалось 2011-12-25 00:07 GMT]
Collapse


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 11:22
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
послуги банку Dec 25, 2011

Ksenia Turinsky wrote:
а услуги банка считаются затратами? их отнимать от получнной сверхприбыли?


Якщо ви на загальній системі, можете віднімати. Якщо на спрощеній – ваші витрати нікого не хвилюють.


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
Member (2004)
English to Russian
+ ...
А й дiйсно... Dec 25, 2011

Ksenia Turinsky wrote:
На гривневый счет упали деньги, и это обозвали чистым доходом именно за период, когда они появились на гривневом счету

Я валюту продаю online (i у виписках пишеться "Вiльний продаж валюти"), але коли отримую гривню з р/р чеком, банк просить писати "доход за..." саме той мiсяць, коли грошi знiмаються. Треба буде тепер якось по-iншому писати.


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 11:22
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
платіжне доручення Dec 25, 2011

Ksenia Turinsky wrote:
Плохо видно, но там, где отмечено красным, написано "Назначение платежа - чистый доход от предпринимательской деятельности за вторую половину декабря 2009 г."


Може, я чогось не розумію, але платіжне доручення заповнює платник, тобто власник рахунку, тобто ви. Я допускаю, що операціоністка може якось підправити формулювання, але щоб отаке нафантазувати? Звідки вона знає, що то "чистий" доход і що саме "за другу половину"? Дивно.

До речі, ніде в себе не бачу ніяких відрахувань у ПФ з продажу валюти. Може, вони включені в комісію банку?


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 11:22
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
... Dec 25, 2011

mk_lab wrote:
коли отримую гривню з р/р чеком


А, то йдеться про зняття готівки? То це ж не отримання доходу. Дохід ви отримали на свій р/р, з нього ж і сплачуєте податки. А далі ви ним розпоряджаєтеся, як хочете: платите постачальникам, виплачуєте зарплату працівникам, знімаєте готівку чи переводите на картку для особистих потреб... Не рахувати ж його двічі!

У мене в таких платіжних дорученнях пишеться: "Поповнення карткового рахунку № ..., Договір № ... від .... Власний дохід підприємця. Без ПДВ."

До речі, от із зворотньою операцією треба бути акуратним: якщо комусь раптом знадобиться внести готівку на свій підприємницький рахунок, то треба правильно вказувати призначення платежу, щоб було видно, що це ваші власні кошти, а не дохід від підприємницької діяльності.

[Edited at 2011-12-25 13:36 GMT]


 
Ksenia ILINSKA
Ksenia ILINSKA  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
Member (2007)
English to Russian
+ ...
... Dec 25, 2011

Roman Bulkiewicz wrote:

Може, я чогось не розумію, але платіжне доручення заповнює платник, тобто власник рахунку, тобто ви. Я допускаю, що операціоністка може якось підправити формулювання, але щоб отаке нафантазувати? Звідки вона знає, що то "чистий" доход і що саме "за другу половину"? Дивно.

До речі, ніде в себе не бачу ніяких відрахувань у ПФ з продажу валюти. Може, вони включені в комісію банку?


Я нічого сама не заповнюю і ніяки заяви сама не пишу, завдяки родинним стосункам із співробітницею банку. А що ж просити писати у принзначенні платежу?
До ПФ банки почали самі відраховувати з продажу валюти, починаючи з 01.01.2011, якщо я правильно запам'ятала.

Roman Bulkiewicz wrote:

Ksenia Turinsky wrote:
а услуги банка считаются затратами? их отнимать от получнной сверхприбыли?


Якщо ви на загальній системі, можете віднімати. Якщо на спрощеній – ваші витрати нікого не хвилюють.


податок сплачується з прибутку? Таким чином, з 01.01.2012 мене буде дуже хвилювати питання збільшення витрат.

Я дуже неосвічена у цих економічних питаннях, прошу мене виправляти.



[Редактировалось 2011-12-25 19:36 GMT]


 
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 11:22
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
... Dec 25, 2011

Ksenia Turinsky wrote:
Я нічого сама не заповнюю і ніяки заяви сама не пишу, завдяки родинним стосункам із співробітницею банку. А що ж просити писати у принзначенні платежу?


Нічого не можу сказати з цього приводу, бо не розумію, що то у вас за платіж.

До ПФ банки почали самі відраховувати з продажу валюти, починаючи з 01.01.2011, якщо я правильно запам'ятала.


А ви їх бачите, ті відрахування, у виписках? Я в своїх не бачу.

Roman Bulkiewicz wrote:
податок сплачується з прибутку? Таким чином, з 01.01.2012 мене буде дуже хвилювати питання збільшення витрат.


На загальній системі – з прибутку – 15-17%
На спрощеній системі (ІІІ група) – з валового доходу – 3-5%


 
Ksenia ILINSKA
Ksenia ILINSKA  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
Member (2007)
English to Russian
+ ...
... Dec 25, 2011

Roman Bulkiewicz wrote:

А ви їх бачите, ті відрахування, у виписках? Я в своїх не бачу.


Ні, не бачу. Інформація від робітників банку.

Roman Bulkiewicz wrote:

на загальній системі – з прибутку – 15-17%
На спрощеній системі (ІІІ група) – з валового доходу – 3-5%

з валового - то інша справа..


 
Natalia Zakharova
Natalia Zakharova  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
English to Russian
+ ...
"Свiже" запитання Dec 29, 2011

До якої групи себе вiднести? З валютними рахунками поки що не працюю, збиралася в першу групу, та в податковiй запевняють, що або в другiй, або в третiй. А в мене виручка не перевищує 8 тис. грн...
Може, хтось порадить, як бути?


 
Ksenia ILINSKA
Ksenia ILINSKA  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
Member (2007)
English to Russian
+ ...
.. Dec 29, 2011

Natalia Zakharova wrote:

До якої групи себе вiднести? З валютними рахунками поки що не працюю, збиралася в першу групу, та в податковiй запевняють, що або в другiй, або в третiй. А в мене виручка не перевищує 8 тис. грн...
Може, хтось порадить, як бути?

а хто Ваші контрагенти?


 
Natalia Zakharova
Natalia Zakharova  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
English to Russian
+ ...
Контрагенти Dec 29, 2011

Приватнi особи.

 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
Member (2004)
English to Russian
+ ...
2 група пiдходить Dec 29, 2011

Natalia Zakharova wrote:

Приватнi особи.

Але з такими рiчними обсягами вигiднiше у 3-ю записатись та платити 5%, бо у 2-й групi ви будете платити щомiсяця 200-250 грн.


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
Member (2008)
English to Russian
+ ...
КВЭД Jan 2, 2012

Новые КВЭД

Удобный конвертер старых кодов в новые, а также поиск кодов по ключевым словам.

Перево
... See more
Новые КВЭД

Удобный конвертер старых кодов в новые, а также поиск кодов по ключевым словам.

Перевод: было 74.85.0, стало 74.30.
Collapse


 
Sergei Leshchinsky
Sergei Leshchinsky  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:22
Member (2008)
English to Russian
+ ...
. Jan 2, 2012

Всяко-разно в одном месте.

 
Iryna Maslova
Iryna Maslova  Identity Verified
Local time: 11:22
English to Russian
+ ...
Вроде как новые бланки Jan 2, 2012

https://skydrive.live.com/redir.aspx?cid=f2129d2a5fd20bdb&resid=F2129D2A5FD20BDB!360&parid=F2129D2A5FD20BDB!126&authkey=!AGDLskSCM-gnUMY

 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Новий податковий кодекс України







Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »