Pro/Non-Pro KudoZ
Autor wątku: zsuzsa369 (X)
zsuzsa369 (X)
zsuzsa369 (X)
Local time: 21:01
angielski > węgierski
+ ...
Apr 10, 2008

Teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy ha legalább 3 Pro szavazatot kap egy Non-Pro KudoZ kérdés akkor automatikusan átminősül Pro szintűre. (Javítsatok ki ha ez nem így van!) Gondolom ez fordítva is működik, bár erre még nem láttam példát. Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével. Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülí... See more
Teljesen véletlenül fedeztem fel, hogy ha legalább 3 Pro szavazatot kap egy Non-Pro KudoZ kérdés akkor automatikusan átminősül Pro szintűre. (Javítsatok ki ha ez nem így van!) Gondolom ez fordítva is működik, bár erre még nem láttam példát. Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével. Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülírja a szintet. Csak azért hívom fel a figyelmet erre, mert nem hiszem, hogy mindenki ismeri ezt a funkciót.Collapse


 
Katalin Horváth McClure
Katalin Horváth McClure  Identity Verified
USA
Local time: 16:01
Członek ProZ.com
od 2002

angielski > węgierski
+ ...
További infó a PRO ill. nem-PRO beállításról Apr 11, 2008

Zsuzsa Karoly-Smith wrote:
Néha az történik, hogy a kérdező - önhibáján kívül - nincsen tisztában a kérdések minősítésével.


Ne feledd, hogy a nem regisztrált felhasználók által feltett KudoZ-kérdések automatikusan nem-PRO minősítéssel kerülnek a rendszerbe. Még ha esetleg tudná is az illető, hogy az adott kérdés PRO-szintű, nem állíthatja arra a szintet.

Ilyenkor a kérdés alatt található Vote-Pro gombra kattintva a harmadikként beérkező szavazat autómatikusan felülírja a szintet.


Ezen kívül a Moderátorok illetve a KudoZ-editorok akármikor módosíthatják a kérdés szintjét, nem kell feltétlenül 3 szavazatnak összegyűlni.

[Edited at 2008-04-11 21:50]


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderatorzy tego forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pro/Non-Pro KudoZ






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »