Pages in topic:   < [1 2 3]
A może by tak jaki pałłalik wiosenny?
Thread poster: Jerzy Czopik
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 14:02
German to Polish
+ ...
I co dalej? Feb 13, 2005

Nasze plany nadal nie sa skrystalizowane, poniewaz misiowa firma zwleka z podaniem planow.

Tak wiec chyba jednak musze wycofac powyzsza oferte, bo kompletnie NIE wiemy, co z weekendem pierwszym kwietniowym.

A tak ogolnie, to co dalej z mysla pallalowa?

Pozdrawiam
-A-


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 14:02
Armenian to Polish
+ ...
Szukamy dalej, zgoda...:) Feb 15, 2005

pidzej wrote:
...parę razy w porze lunchu ....


Widzę, że nie jest tam aż tak źle, Piotrze...:)
A może "stopa" raz na kwartał pozwala nam na taki luz?

Ale, szukamy coś nowego, gdzie jeszcze nie byliśmy.

Właśnie przeglądam specjalny dodatek do GW "Co Jest Grane" (piatek, 26 listopada 2004r.) - "Subjektywny Przewodnik po knajpach" (35str.!)

Polecam!

[Edited at 2005-02-15 12:37]


 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 14:02
Member (2003)
Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Chyba się zapłaczę Feb 23, 2005

bo już wątpić zaczynam.
A tu żona już prawie całkowicie uładzona, teściową udobruchałem, i co?
Widzę odważnych nie ma, a pw-deska nie gryzie, jak tu już kiedyś napisano...

Smutne pozdrowienia
J.


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 14:02
German to Polish
+ ...
Zdecydujmy się, kochani... Mar 3, 2005

wiem, wiem, do 2. kwietnia jeszcze szmat czasu, ale - z racji planowanej nieobecności w kraju przez większość marca - chciałabym już teraz coś konkretnego móc wpisać w kajeciku...

Czy mogę zaproponować, abyście zgłaszali swoje typy lokalizacji warszawskiego pałału?

Rozumiem, że ma być z rzutnikiem.
Sama chętnie posłucham Mistrza(ów) CATsowego(ych).

Dajcie znać, czy macie jakieś namiary na fajne miejsca z odpowiednim wyposa
... See more
wiem, wiem, do 2. kwietnia jeszcze szmat czasu, ale - z racji planowanej nieobecności w kraju przez większość marca - chciałabym już teraz coś konkretnego móc wpisać w kajeciku...

Czy mogę zaproponować, abyście zgłaszali swoje typy lokalizacji warszawskiego pałału?

Rozumiem, że ma być z rzutnikiem.
Sama chętnie posłucham Mistrza(ów) CATsowego(ych).

Dajcie znać, czy macie jakieś namiary na fajne miejsca z odpowiednim wyposażeniem, bo jakoś nie znam odpowiedniej knajpki. Jak myślę o rzutnikach, to od razu widzę sale konferencyjne dużych hoteli... Brrrr... zbok symultany.

Pozdrawiam śnieżnie i mroźnie.
Agnieszka
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:02
English to Polish
no dobra, Mar 3, 2005

Rzeczywiście czas ruszyć z miejsca, więc propozycje lokalizacji proponuję zgłaszać tutaj: http://www.proz.com/powwow/643.

Osoba, która znajdzie jakiś ciekawy lokalik, zgłosi się jako organizator, przejmując na siebie wszelkie związane z tym zaszczyty i obowiązki. Myślę, że na pałłał desce będzie łatwiej dyskutować. No i więcej osób dowie się o pałłale....
See more
Rzeczywiście czas ruszyć z miejsca, więc propozycje lokalizacji proponuję zgłaszać tutaj: http://www.proz.com/powwow/643.

Osoba, która znajdzie jakiś ciekawy lokalik, zgłosi się jako organizator, przejmując na siebie wszelkie związane z tym zaszczyty i obowiązki. Myślę, że na pałłał desce będzie łatwiej dyskutować. No i więcej osób dowie się o pałłale.
Collapse


 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 14:02
English to Polish
+ ...
Dwa grosze Mar 3, 2005

Moi Drodzy,

wiosenny POWWOW jak na razie nie może ruszyć z miejsca jak widać.
Mam propozycję, która zapewne nie przejdzie, ale co mi tam!
Może macie ochotę na POWWOW w Toruniu?...
Miasto ładne, parę osób mogę przenocować, lokal dałoby się zalatwić naprawdę przyzwoity, a może i jakieś tanie noclegi via UMK też by się dało.
Wiem, że Toruń nie po drodze,
... See more
Moi Drodzy,

wiosenny POWWOW jak na razie nie może ruszyć z miejsca jak widać.
Mam propozycję, która zapewne nie przejdzie, ale co mi tam!
Może macie ochotę na POWWOW w Toruniu?...
Miasto ładne, parę osób mogę przenocować, lokal dałoby się zalatwić naprawdę przyzwoity, a może i jakieś tanie noclegi via UMK też by się dało.
Wiem, że Toruń nie po drodze, i na pewno Jerzy ksywka Tschopik zaprotestuje, ale zastanówcie się.
A Jerzemu mogę napisać usprawiedliwienie dla Teściowej))

Pozdrawiam,
Elżbieta
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:02
English to Polish
Elu, Mar 3, 2005

pałłał cokwartalny zgodnie z tradycją odbywa się w Warszawie. Co nie znaczy, że nie możesz zorganizować tzw. pałłału ekstraordynaryjnego w innym terminie. Toruń to śliczne miasto i warto byłoby znów się do niego wybrać.

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 13:02
English to Polish
Jest organizator! Mar 4, 2005

Niniejszym informuję, że na organizatora naszego pałłału zgłosiła się Agnieszka Hamann. Od tej pory więc wszystkie prośby, wnioski i postulaty zgłaszamy do niej.



 
Agnieszka Hamann
Agnieszka Hamann
Poland
Local time: 14:02
English to Polish
+ ...
O zesz ty! Mar 4, 2005

lim0nka wrote:

Niniejszym informuję, że na organizatora naszego pałłału zgłosiła się Agnieszka Hamann. Od tej pory więc wszystkie prośby, wnioski i postulaty zgłaszamy do niej.




 
anula
anula  Identity Verified
Poland
Local time: 14:02
English to Polish
+ ...
DEMENTI... Apr 16, 2005

Otóż, pragnę zdementować, jakobym chciała robić antypowwow wiosenny. Po prostu, nie odwiedzałam tego forum i wydawało mi się, że nie było chętnych na zorganizowania wiosennego spotkania prozowiczów.

Nie chcąc robić dywersji proponuję zorganizować powwow w czerwcu, dokładnie 4 czerwca. Proponowana lokalizacja: również Żoliborz, chyba, że macie inne propozycje.

Otwieram dyskusję i cze
... See more
Otóż, pragnę zdementować, jakobym chciała robić antypowwow wiosenny. Po prostu, nie odwiedzałam tego forum i wydawało mi się, że nie było chętnych na zorganizowania wiosennego spotkania prozowiczów.

Nie chcąc robić dywersji proponuję zorganizować powwow w czerwcu, dokładnie 4 czerwca. Proponowana lokalizacja: również Żoliborz, chyba, że macie inne propozycje.

Otwieram dyskusję i czekam na Wasze głosy.

anula
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

A może by tak jaki pałłalik wiosenny?






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »